Ürünlerimiz

Şeffaf Manav Ruloları

SELFPLAST LTD. ŞTİ.

SelfPlast olarak, plastik ürünler alanında geniş bir yelpazeye sahip olduğumuzun bir göstergesi olarak manav ruloları üretimine de özel bir yer veriyoruz. Manav ruloları, taze meyve ve sebzelerin hijyenik bir şekilde ambalajlanması ve sunulması için hayati öneme sahip ürünlerdir.

Manav rulolarımız, gıdaların tazeliklerini korumalarını sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Rulo şeklindeki tasarımı, meyve ve sebzelerin kolaylıkla ambalajlanabilmesine olanak tanırken aynı zamanda pratik bir kullanım sunar. Müşterilerimize, farklı genişlik ve uzunluk seçenekleri ile çeşitli alternatifler sunarak ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktayız.

Kalite ve hijyen konusunda titiz bir yaklaşım benimsediğimiz için manav rulolarımız gıda güvenliği standartlarına tam uygunluk gösterir. Böylece müşterilerimize taze meyve ve sebzeleri güvenle paketleme imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda çevre dostu malzemeler kullanarak sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalıyor ve çevreye duyarlı bir üretim gerçekleştiriyoruz.

Şirketimiz; en kaliteli ürünleri üretmekte
lider konumda bulunmaktadır...

Her geçen gün gelişen plastik sektörünün bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, üretimden teslimata kadarki her aşamada müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
090 444 73 53
× Whatsapp İletişim