SELF PLAST PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.
Vizyonumuz

SelfPlast olarak vizyonumuz, plastik sektöründe lider bir marka olmak ve inovasyon ile sektörün gelişimine öncülük etmektir. Yenilikçi tasarım anlayışımızla sektörün önde gelen isimleri arasında yer alarak, geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. Sosyal sorumluluk bilincimizle çevreye duyarlı üretim süreçleri yürüterek, sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz.

Misyonumuz

SelfPlast olarak misyonumuz, yüksek kaliteli plastik ürünler üreterek müşterilerimize çeşitli sektörlerde güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaktır. Sürdürülebilir üretim prensipleriyle hareket ederek, çevreye duyarlı, kaliteli ve fonksiyonel ürünler sunmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görerek, en yüksek kalite standartlarına uygun ürünler üretmek ve iş ortaklarımızın başarısına katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Şirketimiz; en kaliteli ürünleri üretmekte
lider konumda bulunmaktadır...

Her geçen gün gelişen plastik sektörünün bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, üretimden teslimata kadarki her aşamada müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
090 444 73 53
× Whatsapp İletişim