Ürünlerimiz

Baskılı - Baskısız Rulo Atlet Poşet

SELF PLAST PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

SelfPlast olarak, ambalaj çözümlerindeki geniş ürün yelpazemizle fark yaratıyoruz. Bu çerçevede rulo şeklinde atlet poşetler üretimimiz de önemli bir yere sahiptir. Rulo şeklinde atlet poşetler, çeşitli sektörlerde kullanım için ideal bir ambalaj çözümü sunar.

İşletmelerin ürünlerini güvenli ve düzenli bir şekilde ambalajlamalarını sağlayan rulo şeklinde atlet poşetler, hızlı ve etkili bir ambalaj süreci sunar. Ürünlerimiz yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilir ve dayanıklılık ön planda tutulur. Bu sayede hem ürünlerin taşınması hem de depolanması sırasında güvenlik sağlanır.

Rulo şeklinde atlet poşetlerimiz, çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda üretilebilir, böylece farklı ürünler için uygun ambalaj boyutu seçeneği sunar. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak baskı da eklenebilir, bu da işletmelerin kendi markalarını ve logo detaylarını ambalaj üzerinde taşımasını sağlar.

Şirketimiz; en kaliteli ürünleri üretmekte
lider konumda bulunmaktadır...

Her geçen gün gelişen plastik sektörünün bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, üretimden teslimata kadarki her aşamada müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
090 444 73 53
× Whatsapp İletişim