Ürünlerimiz

Market Poşetleri

SELF PLAST PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Tesisimizde aylık 750 ton baskılı veya baskısız market poşet imalatı yapılmaktadır. Ülkemizin en seçkin ulusal ve yerel marketlerine hizmet veren firmamız son teknoloji makinalarda yüksek kapasitede üretim yapmaktadır.

SelfPlast olarak kalite ve müşteri memnuniyeti en üst önceliğimizdir. Ürünlerimizde kullanılan malzemelerin seçiminden, üretim aşamasına ve son kalite kontrolüne kadar titiz bir süreç izliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve özelleştirilmiş çözümler sunmak için uzman ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Her bir siparişimiz, özenle tasarlanmış, dayanıklı ve işlevsel ürünlerdir. SelfPlast olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Tesisimizin; Gıda ile temas eden ambalajları  üreten iş yerlerine ait çalışma izni,  Gıda sicili belgesi ve AB kriterlerine uygun denetleme koşulları bulunmaktadır.

Şirketimiz; en kaliteli ürünleri üretmekte
lider konumda bulunmaktadır...

Her geçen gün gelişen plastik sektörünün bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, üretimden teslimata kadarki her aşamada müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
090 444 73 53
× Whatsapp İletişim